سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۲

با بازدید سرپرست سامانه 137؛

عملکرد ناحیه امامزاده حسین ارزیابی شد

برای ارزیابی از عملکرد ناحیه امامزاده حسین که بخشی از محدوده بافت جنوب شهر را شامل می‌شود، سرپرست سامانه مدیریت شهری و سرپرست امورهماهنگی نواحی از محدوده ناحیه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سامانه مدیریت شهری؛ مهدی کوزه‌گرها، سرپرست سامانه 137 به همراه علی دوستی نسب، سرپرست امورهماهنگی نواحی، درخواست‌های شهروندان در خیابان‌های مولوی،تبریز و شهید انصاری در سامانه 137 به ثبت رسیده و پیگیری شده بود، ارزیابی کرد.

سرپرست سامانه 137 در این بازدید بر نظارت میدانی نواحی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه شناسایي مشكلات ناحيه و اخذ شكايات و درخواست‌هاي مردمي و انعكاس آن به مناطق، سازمان‌هاي تابعه شهرداري، ادارات و ارگان‌هاي دولتي و غيردولتي و انجام پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه  جزو وظایف نواحی است؛ از این رو  به عنوان دماسنج مدیریت شهری در رضایت و نارضایتی شهروندان عمل می‌کنند.

این مدیر شهری با بیان اینکه درخواست‌های شهروندان درسامانه 137، همان ماهیت شرح وظایف نواحی را دارد، افزود: نواحی  با دقت بیشتر به درخواست‌های شهروندان در سامانه 137 و نظارت بر فعالیت پیمانکار، منجر به کاهش معضلات شهری و افزایش کیفیت زندگی می‌شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط