پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۲

با پیگیری سامانه 137 در هفت ماهه سال جاری؛

53 حلقه چاه ایمن شد

به گفته رحمانی، مدیر سامانه 137 شهرداری قزوین، با گزارش و پیگیری‌های سامانه، 53 حلقه چاه در بافت های فرسوده سطح شهر ایمن شد.

به گزارش روابط عمومی سامانه 137 شهرداری قزوین؛ سعید رحمانی گفت:  شهر قزوین به دلیل دارا بودن محله های تاریخی و قدیمی،مدیریت شهری، ایمن سازی و نگهداری بافت‌های فرسوده را در دستور کار قرار می‌دهد؛ اما با این وجود تعدادی از چاه ها در بافت‌های فرسوده منجر به خسارت مالی و جانی می شود.

او تصریح کرد: از آنجایی که بی توجهی به چاه ها، صدمات جانی و مالی در پی دارد و از مهمترین درخواست‌های شهروندان در سامانه 137 به شمار می‌رود؛ از این رو، سامانه به دلیل حساسیت موضوع در سریع ترین زمان ممکن  این درخواست ها را در اولویت قرار می دهد و تا حصول نتیجه پیگیری مجدانه ای دارد.

 رحمانی در ادامه با اشاره به آمار هفت ماهه سال جاری سامانه 137 در امور قنوات و چاه‌های سطح شهر خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون عوامل اجرایی سازمان مدیریت پسماندها شهرداری قزوین، با  ارسال پیام های مستمر سامانه، 53 حلقه چاه را  ایمن و مرمت کرده اند.

مدیرسامانه 137 شهرداری قزوین، از شهروندان خواست در هنگام تماس با سامانه برای گزارش مشکلات مرتبط با چاه ها ، ضمن حفظ خونسردی و اطمینان از بروز مشکلات ،آدرس دقیق را به کاربران 137 اعلام و انتقال دهند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط