سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱

ارزیابی سامانه 137 شهرداری نشان می‌دهد؛

سرعت کاه، بیشترین خواسته شهروندان از سازمان حمل و نقل و ترافیک

بنابر ارزیابی‌های سامانه 137 ،نصب و مرمت سرعتکاه، بیشترین خواسته شهروندان از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین بوده است.

به گزارش روابط عمومی سامانه 137 شهرداری قزوین؛ با بررسی بعمل آمده از ابتدای فروردین تا بهمن ماه سال جاری، 522 بار شهروندان قزوینی مسائل مرتبط با سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری را به سامانه 137 انتقال داده اند.

براین اساس، از کل پیام‌های ثبت شده 104 خواسته شهروندان مربوط به نصب و مرمت سرعتکاه بوده که از نگاه آماری، بیشترین درخواست بوده است.

البته از آنجایی که سرعت کاه ترافیکی، یکی از بهترین و مهمترین ابزارها در کنترل سرعت و کاهش خسارت‌های مالی و جانی ناشی از تصادفات در اثر سرعت بالاست؛ بنابراین پیگیری آن، از اولویت‌های سامانه است.

همچنین ارزیابی سامانه 137 نشان می‌دهد 40 مورد از پیام‌های شهروندان مربوط به تعمیر چراغ راهنمایی و رانندگی و 37 مورد مربوط به مرمت تابلو ترافیکی بوده است.

از دیگر خواسته‌های شهروندان به نصب موانع فلزی بمنظور جلوگیری از ورود وسائط نقلیه در پیاده روها ومسیر دوچرخه سواری  اختصاص داشته است.

یادآور می‌شود؛ ارزیابی سامانه 137 در حوزه حمل و نقل و ترافیک، تا این لحظه ، بازه زمانی 11 ماه سال جاری(22 بهمن ماه)  بوده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط