سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

با ارزیابی سامانه 137 شهرداری مشخص شد؛

ثبت 560 تماس شهروندان برای هرس درختان سطح شهر

سعیدرحمانی،مدیرسامانه 137 شهرداری قزوین از پیگیری و رسیدگی به تماس های شهروندان مبنی برهرس شاخ و برگ درختان سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سامانه 137 شهرداری قزوین؛ رحمانی گفت: یکی از بیشترین تماس های شهروندان با سامانه 137  تقاضای هرس شاخ و برگ خشک شده درختان برای رفع خطر احتمالی است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که این موضوع به عنوان یکی از مهم ترین درخواست های مردمی در سامانه 137 به شمار میرود این سامانه در راستای رسیدگی به آن گام های موثری برداشته است.

رحمانی خاطرنشان می کند:  ازابتدای مهرماه سال جاری تاکنون باپیگیری های متعدد و مستمر این سامانه نسبت به رفع خطر شاخه های خشک شده و هرس 560 اصله درخت توسط عوامل اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین اقدام شده است.

مدیرسامانه 137 ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن سال نو و تشکر از شهروندان و عوامل سازمان پارکها و فضای سبزگفت: طبق قانونِ حفظ و گسترش فضای سبز، هرگونه هرس یا قطع درخت توسط اشخاص ، بدون هماهنگی با سازمان پارک ها و فضای سبز ممنوع است و برخورد قانونی میشود و از شهروندان مسئولیت پذیر خواست در صورت مشاهده تخلف با سامانه 137 تماس بگیرند

پایان پیام

تصاویر مرتبط