چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

مدیرسامانه 137 شهرداری قزوین:

شهروندان تخلفات تبلیغات انتخاباتی را گزارش دهند

مدیرسامانه 137 شهرداری قزوین، از شهروندان خواست تخلفات انتخاباتی که باعث مزاحمت و نازیبایی در سطح شهر می‌شود به سامانه گزارش دهند.

مدیرسامانه 137 شهرداری قزوین، از شهروندان خواست تخلفات انتخاباتی که باعث مزاحمت و نازیبایی در سطح شهر می‌شود به سامانه گزارش دهند.

به گزارش روابط عمومی سامانه 137 شهرداری قزوین؛ سعید رحمانی، مدیرسامانه مدیریت شهری  در پی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در سطح شهر گفت: با آغاز تبلیغات ریاست جمهوری و شورای شهر، چهره شهر با پخش تراکت،نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی  متفاوت می شود که گاهی علاوه بر خسارت به اموال عمومی و مزاحمت برای شهروندان، چهره شهر را هم نازیبا می کند.

او ادامه داد:  شهروندان محترم چنانچه موارد تخلف همچون نصب پوسترهای تبلیغاتی در مکان های غیرمجاز مشاهده کردند و یا  بنر و استند و بیلبورد در مکان هایی قرار گرفته است که منجر به سد معبر می‌شود، می‌توانند با  سامانه 137 تماس بگیرند.

مدیر سامانه 137 شهرداری قزوین تاکید کرد که طبق توافق انجام گرفته، سازمان زیباسازی با موارد تخلف تبلیغاتی مربوط به  انتخابات برخورد می کند.

این مدیر شهری خاطرنشان کرد: رسیدگی به تخلفاتی چون نصب بنر، پوستر و تبلیغاتی از این دست که به چهره شهر آسیب  وارد کرده و برای شهروندان مزاحمت ایجاد کند، برعهده شهرداری است و دیگر تخلفات انتخاباتی در حیطه اختیارات مدیریت شهری نیست.

گفتنی است در چند روز اخیر، شهرداری با همراهی نیروی انتظامی و فرمانداری، بنرهای غیرمجاز در خیابان های رسالت،سعدی، بلوار بهشتی، بلوار سعادت، شهرک ولایت، سرتک، ملاصدرا و شهیدسلیمانی را جمع آوری کرده است.

همچنین سازمان پسماند، پوسترهای تبلیغاتی که بر برخی از دیوارهای معابر عمومی، میادین و المان های شهری چسبانده شده بود، پاکسازی کرده است.

تصاویر مرتبط