سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

فاز دوم پیاده راه قهرمانان سلامت در شرف تکمیل است

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: فاز دوم پیاده راه قهرمانان سلامت واقع در ناحیه مینودر، در شرف تکمیل است ضمن اینکه بهمن ماه امسال بیش از ۶۵۰ مترطول جدول‌گذاری در معابر ناحیه مینودر نیز انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه قزوین، محمدابراهیم عصارزاده با اشاره به اقدامات انجام شده در ناحیه مینودر اظهار کرد: توسعه پایدار شهری و ایجاد فضای بانشاط برای شهروندان از اولویت‌های شهرداری است که در همین راستا احداث مسیر پیاده‌روی در بلوار امام علی(ع) در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: این مسیر پیاده‌روی به یاد فداکاری کادر درمان در دوران شیوع کرونا به نام «قهرمانان سلامت» نامگذاری شده و فاز دوم آن به طول ۱.۵ کیلومتر در حال تکمیل است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی عملیات روشنایی جاده سلامت ناحیه مینودر خبر داد.

عصارزاده بیان کرد: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و هدایت آب‌های سطحی بهمن ماه امسال ۶۵۰ مترطول جدول در معابر ناحیه مینودر ترمیم و نصب شد.

وی عنوان کرد: در مدت بهمن ماه سال جاری بیش از ۲۰۰ مورد مراجعه مردمی به صورت حضوری، مکاتبه‌ای، تلفنی و از طریق سامانه ۱۳۷ به شهرداری ناحیه مینودر ثبت شده است.

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین تصریح کرد: انجام ۲۰۰ مترمربع پیاده‌رو سازی آسفالت نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این ناحیه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط