سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

فاطمه اشدری،

سازمان تبلیغات اسلامی در مساعدت به ستاد اربعین وظیفه دارد

پرچمدار تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی است و باید در موضوعات مشارکتی وظیفه خود را انجام دهد.

 فاطمه اشدری عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به لایحه مساعدت شهرداری به ستاد مردمی اربعین اظهار کرد: شورا نهاد مردمی و رسمی است و باید پای کار این جریان تاریخی و انقلابی اربعین باشد.

وی افزود: پیاده روی اربعین و جریان نجف تا کربلا یک کار بسیار ارزشمندی است و هر کاری برای ابا عبدالله (ع) و جریان عاشورا و کربلا انجام شود باز هم کم است.
 
اشدری با بیان اینکه در راستای مشارکت و مساعدت مالی، دستگاه هایی همچون سازمان تبیلغات اسلامی وظایفی دارند گفت: دستگاههای متولی این امر باید پای کار باشند و به وظایف خود عمل کنند و در این خصوص سازمان تبلیغات اسلامی تکلیف بزرگتری دارد.

این عضو پارلمان محلی قزوین خاطر نشان کرد: طی این سالها اتفاقات خوبی از سوی شورا و شهرداری قزوین افتاده است، اما از نگاه شخصی بنده دستگاههایی مانند سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه مند هستند و باید در این راستا مشارکت بیشتری داشته و وظایف خود و دیگر دستگاههای موثر را به گونه ای برای مردم عزیز شفاف سازی کند که سزاوار عنوان و اهداف این دستگاه مهم فرهنگی و مذهبی باشد.

وی خواستار ارائه لیست سازمان ها و دستگاههای مسئول و موثر مشارکت کننده مالی و معنوی در برنامه های اربعین حسینی به کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین شد و گفت: ارگان هایی همچون نیروی انتظامی، هلال احمر، گروه‌های انقلابی و جهادی و ... حضور ملموس، ارزنده و حساسی در ایجاد آرامش و امنیت صفر تا صد جریان حماسی ،تاریخی، فرهنگی و انسان سازی اربعین حسینی دارند که با هیچ رقمی قابل ارزیابی نیست.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط